• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

We wtorek 8 czerwca 2021 r. w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. Wszyscy uczniowie  mieli przyjemność rywalizować na nowych obiektach sportowych przy pięknej pogodzie. Nie zabrakło również dodatkowych atrakcji takich jak dmuchana zjeżdżalnia, zabawy na placu zabaw oraz słodki poczęstunek-gofry i lody. W środę 9 czerwca podczas uroczystej dekoracji zostały wręczone nagrody w kategoriach: mistrz sportu, skok w dal, bieg na 60 m, żonglerka,  skok na skakance, tor przeszkód, slalom na szczudłach. Nagrody ufundowała rada rodziców. (zdjęcia)

Klasyfikacja w kategorii mistrza sportu klasy 0- III

CHŁOPCY

DZIEWCZYNY

I M. - Szymon Hudzik

II M -  Oliwier Rak

III M - Ksawery Czudec

I M – Ariana Furman

II M – Lena Krzych

III M – Anastazja Rak

 

Klasyfikacja w kategorii mistrza sportu klasy IV-VIII

CHŁOPCY

DZIEWCZYNY

I M – Szymon Macieląg

II M – Paweł Paździora

III M - Seweryn Rak

I M- Wiktoria Sarna

II M- Gabriela Pazdan

III M – Sara Rączy

 

Najlepsi w poszczególnych konkurencjach.

Skoki na skakance

 Anastazja Rak

Bieg na 60 m

Arseniusz Czudec

Slalom na szczudłach

Monika Paszkowska

Skok w dal

Paweł Paździora

Żonglerka

Seweryn Rak

Tor przeszkód

Wiktoria Krupa

Żonglerka na czas

Gracjan Sołtys