„Jak rozumiem tajemnice różańca?”

,,Różaniec – to skarb, który trzeba odkryć" Jan Paweł II

W konkursie szkolnym brało udział ośmioro uczniów.

Zwycięzcy:

Kl. I-III

I miejsce – Victoria Rączy kl. III

II miejsce – Seweryn Rak kl. II

III miejsce – Sara Czudec kl. III

Kl. IV-VIII

I miejsce – Oliwia Cyzio kl. VI

II miejsce – Wiktoria Sarna kl. VI

Dziękujemy również za udział :

Weronice Makuch z kl. III

Krzysztofowi Dudkowi z kl. III

Ricie Węglowskiej z kl. III

Dziękujemy za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów (zdjęcia).

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach szkolnych 😊😊😊

Organizatorzy: s. Milena,  Anna Słapińska-Pięciak

Rzeszów 2018r

22 listopada 2018r. Gabriela Pazdan z kl. II odebrała nagrodę główną w  Szkole Podstawowej nr 25 w Rzeszowie. Uczennica wzięła udział w IV edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego  „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA…”- Z biegiem Wisły. Gabriela wybrała Malbork i pięknie go narysowała. Dziękuję serdecznie rodzicom Gabrysi za współpracę.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów (zdjęcia).

WYCHOWACA KL. II  mgr Anna Słapińska-Pięciak

Uczennice naszej szkoły Malwina Chmiel i Oliwia Cyzio wzięły udział w ogólnopolskim konkursie na grę edukacyjna Moja Polska Niepodległa, w którym zajęły III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział się w konkursie: „Segreguję, bo warto”. Przynosili do szkoły zebrany plastik, który następnie został zabrany przez pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie. 19 listopada odbyło się wręczenie dyplomów i nagród dla wszystkich uczestników konkursu.

Nasza szkoła przystąpiła do udziału w ogólnopolskim konkursie, którego celem będzie zdobycie certyfikatu: Szkoła młodych patriotów. W ramach konkursu i w związku z 100.rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości ogłaszamy:

OGÓLNOSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ

Zachęcamy do udziału wszystkich uczniów naszej szkoły. Zadaniem uczestnika konkursu jest zaprezentowanie wybranego przez siebie wiersza o tematyce patriotycznej. Konkurs odbędzie się 29 listopada 2018 r.

Uczennica naszej szkoły Wiktoria Wajda wzięła udział w V Konkursie Historycznym
„Polska …Nasza Niepodległa” w stulecie odzyskania niepodległości 1918-2018 organizowanym przez Zespół Szkół Budowlano – Geodezyjnych im. Stefa Władysława Bryły w Białymstoku. Za udział w konkursie Wiktoria otrzymała dyplom i nagrodę.

Gratulujemy udziału w konkursie i wkładu włożonego w przygotowanie pracy – prezentacji multimedialnej.

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
„Słońce, woda i przygoda”
pod hasłem „REJS Z BIAŁO-CZERWONĄ”

Organizatorzy:
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rzeszowie
Przedszkole Publiczne Nr 15 w Rzeszowie
Stowarzyszenie Przyjaciół Harcerskich Drużyn Wodnych w Rzeszowie

Uczniowie naszej szkoły biorący udział w konkursie:

• Emilia Malak klasa 6 – nagroda specjalna ufundowana przez sponsorów
  • Oliwia Cyzio klasa 6
  • Oliwia Głowik klasa 6
  • Izabela Wąsik klasa 6
  • Seweryn Rak klasa 2

Emilia Malak odebrała nagrodę na obchodach XXII Dni Kultury Marynistycznej w Rzeszowie.

Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody za przygotowanie pięknych prac.

Gratulujemy (zdjęcia)