14 lutego odbyło się rozdanie nagród dla uczestników: Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Historia polskich symboli narodowych: herby, hymny, chorągwie, flagi...”.

Szkolnym laureatem w kategorii TEST został Szymon Kozak.

Szkolnym laureatem w kategorii: PRACA PLASTYCZNA -klasy 4-7 została Amelia Kaszuba

Szkolnym laureatem w kategorii: PRACA PLASTYCZNA -klasy 1-3 został Krzysztof Dudek.

Pozostali uczestnicy:

Praca plastyczna: Jeremiasz Czudec, Martyna Molenda

Test: Roman Czach, Amelia Świder, Emilia Malak, Izabela Wąsik, Wiktoria Wajda, Patrycja Paździora, Wiktoria Sarna, Amelia Kaszuba.

Gratulujemy☺(zdjęcia)

14 lutego odbyło się rozdanie dyplomów i nagród dla uczestników konkursu organizowanego przez Mobilne Planetarium „Mój kosmos”. Wyróżnienie z naszej szkoły otrzymała Sara Rączy z klasy 1. W rywalizacji wzięli również udział Julia Wróbel oraz Szymon Wajda z klasy 1. Konkurs polegał na przygotowaniu pracy plastycznej o tematyce związanej z seansem „Mój kosmos”, którego uczestnikami byli uczniowie naszej szkoły.

Prace można oglądać na facebooku - Mobilne Planetarium Anna Żuraw.

Gratuluję☺(zdjęcia)

19 lutego odbyło się rozdanie dyplomów i nagród dla uczniów, którzy wzięli udział w konkursie „Śladami wspomnień” organizowanym przez Muzeum Dobranocek w Rzeszowie pod patronatem Instytutu Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie. Zadaniem uczestników konkursu było przeprowadzenie wywiadu i spisanie wspomnień związanych z życiem codziennym PRL.

Uczennica naszej szkoły Amelia Świder zajęła III miejsce. Pozostali uczestnicy konkursu to Faustyna Grzesik z klasy 7 oraz Szymon Kaszuba z klasy 6.

Spisane przez uczniów wspomnienia znajdują się na wystawie w Muzeum Dobranocek w Rzeszowie. Zapraszamy do odwiedzenia muzeum. (zdjęcia)

Pięciu uczniów z klas starszych brało udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej zorganizowanej przez firmę Olimpus. Wprawdzie rywalizacja odbyła się już dawno, bo w listopadzie, ale teraz nadszedł czas wręczenie pamiątkowych dyplomów i pochwalenia uczniów za zaangażowanie.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

W konkursie "Moja świąteczna choinka" wzięło 17 osób z kl. 0-IV. Wszystkie prace były estetyczne i kreatywne. Gratulujemy!

I miejsce zajął: Franciszek Dudek, Julia Szpytma, Patrycja Paździora
II miejsce: Lena Krzych, Szymon Król, Seweryn Rak
III miejsce: Wiktoria Skwirut, Maksym Macieląg, Weronika Makuch
Wyróżnienia: Krzysztof Dudkek, Julia Kłeczek, Mikołaj Pieniążek, Sara Czudec, Zuzanna Wołowiec, Wojciech Wołowiec, Emilia Skwirut, Jeremiasz Czudec (zdjęcia)

Anna Słapińska-Pięciak

21 grudnia został rozstrzygnięty klasowy konkurs na kartę świąteczną.

I miejsce-klasa IV

II miejsce-klasa II oraz klasa VII

Gratulujemy :) (zdjęcia)

Szymon Kaszuba uczeń klasy 7 zajął III miejsce w turnieju JUDO w Międzynarodowym Festiwalu Sportów Walki z okazji Narodowego Świeta Niepodległości.

Gratulujemy!