W roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła po raz kolejny brała udział w konkursie: "Zbieramy Makulaturę-Chronimy Lasy" organizowanym przez Atol Sp. z o. o w Rzeszowie. Uczniowie przy wsparciu rodziców zebrali ponad 2000 kg makulatury. Najwięcej makulatury zebrali: Liliana Krzanowska, Emilia Malak, Krzysztof Dudek, Emilia Skwirut.

Dziękujemy

18 czerwca 2018 r. odbyło się rozdanie dyplomów i nagród dla uczniów biorących udział w ogólnopolskim konkursie Świetlik. Uczeń klasy 2, Krzysztof Dudek, otrzymał wyróżnienie, uzyskując na teście 78%.

Tego samgo dnia nagrody otrzymali uczniowie, którzy włączyli się w zbiórkę w ramach programu "Moje miasto bez elektrośmieci".

Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy osiągnięć! (zdjęcia)

Izabela Wąsik uczennica klasy 5 otrzymała dyplom i nagrodę za udział w konkursie "Moja miejscowość dawniej i dziś" organizowanym przez Archiwum Państwowe w Rzeszowie.

Miło nam poinformować, że nasza uczennica Liliana Krzanowska z klasy 5 zajęła III miejsce w mistrzostwach Województwa Podkarpackiego Juniorek do lat 11 w Szachach. Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów

Nasza uczennica - Faustyna Grzesik z kl.7 śpiewając "Rotę" zdobyła III miejsce w Powiatowym Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej "Niepodległa, Niepokorna" organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Niechobrzu. Konkurs został zorganizowany z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

18 maja odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas I-III. Konkurs cieszył się dużą popularnością, przystąpiło do niego aż 14 uczniów. Na podium stanęli:

I miejsce – Kacper Wolski (kl. I), Victoria Rączy (kl. II), Daniel Paszkowski (kl. III)

II miejsce – Seweryn Rak (kl. I), Małgorzata Grysiewicz (kl. I), Rita Węglowska (kl. II)

III miejsce – Sara Rączy (kl. I), Krzysztof Dudek (kl. II)

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim, którzy stawili czoła językowemu wyzwaniu (zdjęcia).

Nasza schola zajęła I miejsce w VIII Ponadregionalnym Konkursie Pieśni Maryjnej "Matuchnie Pieśń Niesiemy", który odbył się w niedzielę 20 maja w Mrowli. Gratulujemy wykonawcom oraz s. Marcie i p. Piotrowi, którzy przygotowali uczniów. (zdjęcia)

Uczennica kl. 5 - Patrcyja Paździora - zdobyła II miejsce w konkursie plastycznym "Moja miejscowość i region są piękne" organizowanym przez Zespół Szkół nr 2 w Nienadówce. Serdecznie gratlujemy i życzymy dalszych sukcesów!