Nasza schola zajęła I miejsce w VIII Ponadregionalnym Konkursie Pieśni Maryjnej "Matuchnie Pieśń Niesiemy", który odbył się w niedzielę 20 maja w Mrowli. Gratulujemy wykonawcom oraz s. Marcie i p. Piotrowi, którzy przygotowali uczniów. (zdjęcia)

Uczennica kl. 5 - Patrcyja Paździora - zdobyła II miejsce w konkursie plastycznym "Moja miejscowość i region są piękne" organizowanym przez Zespół Szkół nr 2 w Nienadówce. Serdecznie gratlujemy i życzymy dalszych sukcesów!

30 kwietnia odbyło się rozdanie nagród dla uczestników XVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Stanisława Dąmbskiego w Rudnej Wielkiej. Uczestnicy otrzymali od koordynatora konkursu w szkole p. Renaty Masłowskiej małe nagrody i dyplomy udziału. Wszystkim gratulujemy:) (zdjęcia)

30 kwietnia odbyło się rozdanie nagród za ogólnopolski konkurs organizowany przez Kancelarie Senatu RP. Tematem prac konkursowych było polskie godło, począwszy od Mieszka I do czasów współczesnych. Uczniowie mogli w dowolnej technice plastycznej przedstawić swoją wizję polskiego orła. Konkurs zorganizowany został w związku z obchodami 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Z nasze szkoły udział wzięły trzy uczennice Oliwia Cyzio, Emilia Malak i Izabela Wąsik. Pomimo tego, że prace były przepięknie wykonane, nie udało się zakwalifikować do kolejnego etapu. Uczestniczki konkursu zostały nagrodzone w szkole za poświęcenie i ogromną pracę. Gratulujemy! (zdjęcia)

Uczeń zerówki, Ksawey Czudec,  zajął III miejsce w Wyścigu Puchar Doliny Popradu 2018. Gratulujemy!

Dnia 24.04. odbył się w naszej szkole turniej szachowy dla uczniów klas 0-3. Wzięło w nim udział 9 osób.

Laureaci:

I miejsce: Jakub Malak - kl.0

II miejsce: Seweryn Rak - kl.I

III miejsce: Oliwier Kruczek- kl. III

Wszyscy zwycięzcy otrzymali dyplom i nagrodę, a pozostali uczestnicy dostali mały upominek i dyplom za udział.(zdjęcia)

W marcu 2018r. odbył się konkurs plastyczny „Najpiękniejsza pisanka”. W konkursie wzięło udział 13 uczniów z kl. 0-VII.
W kategorii klas IV -VII serdecznie gratuluję zdobycia I miejsca – Arserniuszowi Czudcowi, II miejsca - Amelii Świder. Prace Patrycji Paździory, Pawła Paździory oraz Oliwii Głowik – zdobyły III miejsce.
W kategorii kl. 0-III: I miejsce – Wiktoria Skwirut II miejsce – Seweryn Rak i Emilka Skwirut III miejsce - Gabriela Pazdan i Krzysztof Dudek Wyróżnienie: Aleksandra Pyź Oliwia Krupa Franciszek Dudek.
Serdecznie gratuluję i dziękuję wszystkim UCZNIOM I RODZICOM za zaangażowanie się w świąteczny konkurs. Dziękuję za poświęcony czas na wykonanie pracy plastycznej i „włożenie” całego serca w pięknie wykonanie pisanki. NA ŚWIĘTA ŻYCZĘ, aby Państwa stoły były przystrojone pięknymi pisankami – wykonanymi rodzinnie.
Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy!
Z pozdrowieniami Wychowawca kl. I

Szymon Kaszuba uczeń klasy 7 zajął II miejsce w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Judo, które odbyły się w Krośnie 17 marca 2018 r.
Gratulujemy!